Używane maszyny rolnicze i części do maszyn


Jestem właścicielem dynamicznie rozwijającej się firmy Foxan. Oferuję sprzedaż ciągników i maszyn rolniczych (tzw. maszyn towarzyszących) w konkurencyjnych cenach! Posiadam urządzenia i części do maszyn rolniczych najlepszych producentów! Zapraszam do współpracy z moją firmą osoby prywatne i właścicieli firm z całej Polski!


   * Najlepsze części * Atrakcyjne ceny * Korzystne warunki współpracy!  Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży maszyn rolniczych. Maszyny to moja pasja. Prowadzę gospodarstwo rolne, w którym osobiście pracuję, dlatego doskonale orientuję się w potrzebach swoich klientów. Wiem, jak ważne jest właściwe funkcjonowanie sprzętu, dzięki czemu dbam o jego dobre przygotowanie. Nieustannie poszerzam ofertę o kolejne modele ciągników używanych i towarzyszących im maszyn. 

Maszyny rolnicze

Traktory rolnicze

Usługi rolnicze

maszyny rolnicze
ciągniki używane naprawa ciągników
Ciągniki używane

Prowadzę dobrze wyposażony komis ciągników w woj. lubelskim. Swoim klientom oferuję używane ciągniki i maszyny rolnicze towarzyszące ciągnikom. W bardzo dobrym stanie, funkcjonalne i dostępne w niskich cenach! Zapewniam Państwu dostęp do różnorodnych modeli.
Naprawa maszyn

Sprzęt zakupiony w mojej firmie, ma w razie awarii zapewniony profesjonalny serwis. Serwis dotyczy wszystkich zakupionych u mnie modeli ciągników i maszyn rolniczych. Gwarantuję kompleksową i fachową naprawę oraz szybki termin oddania maszyny do ponownego użytku.  

Dane kontaktowe

Zapraszam do kontaktu. Jestem do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu:
504 168 363

lub za pośrednictwem e-maila: foxan@onet.pl
 
Wersja drukowana Wersja drukowana       Wyślij do znajomego Wyślij do znajomego